Obsah,


DemoAutoPlast.cz

Dekorativní díly

V případě dekorativních dílů se ve vzhledové dokonalosti odráží nekompromisní požadavek na absolutní kvalitu surového plastového dílu.

Všechny dnes využívané technologie povrchových úprav vzhledových dílů, jako je tradiční chromování nebo nanotechnologie PVD (Physical Deposition Coating), učiní viditelnými i ty vady, které na surovém dílu nejsou viditelné jinak, než pod mikroskopem.

Tato specifika dekorativních dílů pro automobilový průmysl kladou bezprecedentní důraz na kvalitu vstřikovacích forem a na totální kontrolu procesu vstřikování.

I proto, že naše sesterská firma disponuje technologií PVD(Physical Deposition Coating), víme velice přesně, co jsou požadavky zákazníka, jak má být konstruována vstřikolisovací forma a jak má být nastaven výrobní proces tak, abychom našim zákazníkům poskytli opravdu dekorativní dílce.

Jsme hrdi na to, že naše dekorativní díly zdobí vozy jako Jaguar, Audi, VW Phaeton nebo i špička mezi nákladními vozy, Mercedes Actros.

Každý výrobek je nicméně specifický. Neváhejte a kontaktujte nás se svými dotazy. Rádi se s vámi podělíme o své zkušenosti a pomůžeme s nalezením vhodných řešení.
Obsah,