Obsah,


DemoAutoPlast.cz

Proč DemoAutoplast

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející firma.
Jako člen divize plastů skupiny SAFE úspěšně podnikáme v České republice od roku 2002.

Naším hlavním výrobním programem jsou airbagové krytky, tedy díl jehož nezvládnutí ve výrobě může zabít řidiče nebo spolucestující, místo aby je v případě nehody ochránil.

Spolu s našimi zákazníky jsme přítomni ve vozech všech evropských a některých mimoevropských automobilek. Každý měsíc vyjede z výrobních závodů automobilek po celém světě víc, jak 500.000 vozů vybavených našim klíčovým výrobkem, tedy krytem airbagu. Další technické, bezpečnostní a dekorativními díly tento počet ještě navyšují a vhodně využívají našich špičkových technologií.

Se 140 spolupracovníky je naše firma příjemně malá avšak s globální působností. Z našeho závodu v Čelákovicích v okrese Praha-východ denně dodáváme našim zákazníkům v Německu, Polsku, Rumunsku, Itálii, Švédsku, Francii, České republice, USA, Mexiku, Brazílii, Číně a Jižní Africe.

Ať už zvažujete profesní změnu nebo se ohlížíte po své první pracovní zkušenosti, můžeme Vám nabídnout zajímavé výzvy profesního uplatnění, osobního, kulturního rozvoje a nových příležitostí.

Věříme, že naše internetové stránky Vám poskytnout kompletní informace o nás a našich hodnotách a v případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Obsah,