Obsah,


DemoAutoPlast.cz

Profil společnosti

Firma Demoautoplast s.r.o. působí v České republice od roku 2002, kdy byla založena jako třetí ze závodů plastikářské divize skupiny SAFE, dříve AFE.

 

Demoautoplast s.r.o. je předním výrobcem a dodavatelem bezpečnostních a technicky náročných plastových dílů pro automobily.

Svým zákazníkům poskytujeme kompletní řešení problematiky složitých dílů z plastu. Své zákazníky doprovázíme při studii koncepce dílu, navrhujeme design vstřikovacích forem a zajišťujeme jejich realizaci.

Na to dále navazujeme vstřikováním, povrchovou úpravou, lakováním a montážemi komplexních podsestav.

Spolu s našimi zákazníky jsme přítomni ve vozech všech evropských a některých mimoevropských automobilek. Každý měsíc vyjede z výrobních závodů automobilek po celém světě víc, jak 500.000 vozů vybavených našim klíčovým výrobkem, tedy krytem airbagu.

Své zákazníky doprovázíme v jejich rozvojových programech po celém světě a dnes dodáváme na čtyři kontinenty. Zákazníky máme v České republice, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Německu, Francii, Švédsku, Mexiku, Spojených státech, Jižní Africe, Číně.

Zakládáme si na dosahované kvalitě našich dílů, včasnosti a přesnosti dodávek a bezprostřední reakci na potřeby našich zákazníků.
Obsah,